O nas

Szkoła powstała w nawiązaniu do form edukacji, która miała miejsce w Willi Wśród Róż” – domu Nowowiejskich przy al. Wielkopolskiej 11 w Poznaniu – lekcji kompozycji prowadzonych przez wybitnego polskiego kompozytora Feliksa Nowowiejskiego oraz lekcji gry na fortepianie udzielanych przez wiele lat przez jego synów – Kazimierza i Jana. Bogna Nowowiejska jest trzecim pokoleniem muzyków w rodzinie Nowowiejskich. Pragnie wskrzesić ideę profesjonalnej edukacji muzycznej osób w każdym przedziale wiekowym, zapraszając do współpracy innych muzyków z doświadczeniem koncertowym i pedagogicznym.

Ideą szkoły jest stworzenie miejsca, w którym każdy może realizować swoje muzyczne marzenia i rozwijać muzyczną pasję. Szkoła oferuje autorskie programy nauki gry na instrumentach oraz śpiewu, dostosowane do potrzeb i zainteresowań każdego ucznia. Kadrę dydaktyczną stanowią profesjonalni , koncertujący muzycy, którzy pomogą Ci postawić pierwsze muzyczne kroki lub podnieść dotychczasowe umiejętności, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i miłością do muzyki.

    Misja szkoły :

    - oferowanie możliwości rozwoju pasji muzykowania dla osób w każdym wieku,
    - szerzenie kultury muzycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych,
    - kształtowanie świadomości muzycznej poprzez naukę oraz uczestnictwo w koncertach.

    Nauczyciele Now Music stanowią zespół młodych, aktywnych muzyków, którzy z życzliwością i wyrozumiałością podzielą się swoją wiedzą i pasją.

     Feliks Nowowiejski znany był z życzliwości wobec swoich uczniów, studentów, młodych adeptów sztuki i początkujących kompozytorów. Chcemy pracować z naszymi uczniami w podobnym duchu” przy jednoczesnym nastawieniu na wysoki poziom nauczania.
    
    Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami prześlij swoje CV i napisz kilka słów od siebie mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisz do nas korzystając zformularza kontaktu...